Naprawy i serwis Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S stał się ikoną. To flagowa seria koreańskiego producenta telefonów komórkowych. Dzięki temu modelowi Samsung został okrzyknięty liderem branży. Galaxy S miał premierę w 2010 roku. Zdobył wtedy serca aż 10 milionów użytkowników! Początkowo seria S była postrzegana jako bezpośrednia konkurencja dla iPhone. Dziś jest uznawana za “klasykę gatunku”. Smartfony z serii Galaxy S cieszą się uznaniem do dziś. Są szczególnie cenione z powodu designu i świetnych podzespołów.

Wymiana wyświetlacza (ekranu) w telefonach Samsung Galaxy S                   

Telefonom z serii Samsung Galaxy S, jak wszystkim innym zdarzy się awaria wyświetlacza. Bywa, że jest na tyle poważna, że wymaga wymiany ekranu. Najczęściej są to uszkodzenia mechaniczne, za które odpowiada użytkownik. Dobrze jest zabezpieczyć swój smartfon w szkło hartowane. Jeśli po upadku ekran Twojego telefonu jest nieczytelny i nie reaguje na dotyk, to zły znak. Warto oddać taki telefon do naprawy specjalistom. Wymiana ekranu wymaga wprawy i fachowej wiedzy, bo źle przeprowadzona może na stałe uszkodzić sprzęt. Niestety większość części to zamienniki, które mogą wpłynąć na pogorszenie jakości obrazu w telefonie.

Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S

Jeśli masz stłuczoną szybkę, nie czekaj z reakcją. Najlepiej przekaż telefon w ręce specjalistów ( jak Refactor), którzy sprawnie, skutecznie i bezpiecznie dla sprzętu zajmą się wymianą szybki w telefonie Samsung Galaxy S. Uszkodzona szybka nie wymaga wymiany całego panelu wyświetlacza. Taki telefon można poddać refabrykacji. Dzięki temu zachowujesz oryginalny moduł wyświetlacza, wraz z oferowaną przez niego jakością obrazu. Poza tym refabrykacja jest po prostu tańsza.

Najczęstsze usterki serii Galaxy S

Telefony z serii Samsung Galaxy S są naprawdę świetne! Trwałe i dobrze wyposażone technicznie. Jednak na świecie nie istnieje sprzęt, który nie ma żadnych wad! Część popularnych usterek w tych modelach Galaxy S zależy od rynku, na jakim smartfon jest używany. Azjaci skarżą się na usterki w aparacie a Europejczycy na problemy z zasięgiem. W serii Galaxy S zdarzają się problemy z gniazdem ładowania, czytnikiem SIM, kłopoty z obsługą systemu operacyjnego czy uszkodzone wyświetlacze.            

Serwisowanie serii Galaxy S

Serwis telefonu z serii Galaxy S z reguły jest znacznie tańszy niż wymiana modelu. Polecamy korzystać z usług profesjonalistów. Dzięki temu masz pewność, że usługa będzie wykonana profesjonalnie a części zostaną odpowiednio dobrane do modelu. W dodatku zaufany serwis GSM oferuje gwarancję na swoje usługi.  W ramach serwisu możesz potrzebować: 

  • wymiany szybki

Pajączki na szybce telefonu to częsty problem. Wymiana szybki nie oznacza rezygnacji z oryginalnego wyświetlacza! W Refactor oferujemy usługę refabrykacji ekranu. Dzięki takiej naprawie oszczędzasz pieniądze (jest tańsza niż wymiana wyświetlacza) i zachowujesz oryginalną jakość obrazu.                

  • wymiany wyświetlacza / ekranu

Jeśli ekran Twojego telefonu nie odpowiada na komendy, oznacza to, że należy wymienić wyświetlacz. Świadczymy usługi profesjonalnej wymiany ekrany we wszystkich modelach Samsung Galaxy S.                

  • naprawy (wymiany) USB

Jeśli urządzenie nie ładuje się prawidłowo, samo przerywa ładowanie lub nie pobiera prądu, oznacza to konieczność wymiany USB. Naprawa gniazda USB pozwoli Twojemu smartfonowi wrócić do normalnego trybu funkcjonowania.           

  • naprawy (wymiany ) mikrofonu

Wymiana mikrofonu jest zalecana jeśli nie słychać (lub słychać niewyraźnie) co mówisz w trakcie rozmowy telefonicznej, jeśli nie możesz prawidłowo używać dyktafonu bądź nie nagrywa się dźwięk w video. Cóż, mikrofon jest ważną częścią smartfona… Jeśli uległ uszkodzeniu, naprawa mikrofonu jest na szczęście możliwa.                

  • naprawy (wymiany) czytnika SIM   

Czytnik SIM to bardzo delikatny element w telefonach. Konieczność naprawy zdarza się bardzo często. Wymiana czytnika SIM jest zabiegiem niezbędnym jeśli Twój telefon z serii Galaxy S nie widzi karty SIM.    

  • wymiany baterii   

Nawet dobrze pielęgnowana bateria w telefonach Samsung Galaxy S będzie wymagała kiedyś wymiany. Dobrze jest przekazać telefon w ręce specjalistów. Dzięki temu masz pewność, że wymieniona bateria jest kompatybilna z Twoim modelem telefonu.                

  • wymiany klapki / tylnej pokrywy   

Wymiana klapki w telefonie Galaxy S jest możliwa. Chcąc wymienić tylną pokrywę telefonu zdecyduj się na części oryginalne lub naprawdę wysokiej jakości zamienniki. Dzięki temu zachowasz komfort użytkowania smartfona. Przekaż telefon do serwisu GSM, by mieć pewność, że usługa jest dobrze wykonana.

  • naprawy (wymiana) głośnika                   

Jeśli Ty nie słyszysz, co mówi Twój rozmówca, nie słyszysz muzyki czy dźwięku telefonu to nieomylny znak, że głośnik Twojego smartfona potrzebuje naprawy. W celu wymiany głośnika przekaż telefon do zaufanego serwisu GSM. Specjaliści dobiorą odpowiednie moduły, pasujące do danego modelu.

Dodaj komentarz